Zapraszamy na spotkania w Katowicach i Poznaniu

Wszystkich zainteresowanych ofertą stypendialną Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta zapraszamy na spotkania z koordynatorami programów, które odbędą się 30 maja oraz 1 czerwca.

Targi Mobilności Studenckiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

• Data: 30 maja 2017
  • Lokalizacja: Collegium Minus UAM, ul. Wieniawskiego 1, Poznań
  • Zapraszamy do stoiska informacyjnego w godzinach 9:00-13:00 oraz na prezentację Mobilność studencka i doktorancka, która rozpocznie się o godzinie 10.10 w sali nr 17.

Dzień internacjonalizacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach

• Data: 1 czerwca 2017
  • Lokalizacja: Aula im. Zbigniewa Messnera w budynku CNTI, Ul. Bogucicka 5, Katowice
  • Zapraszamy do wysłuchania prezentacji Oferta stypendialna Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta dla doktorantów, pracowników naukowych i polskich uczelni, która rozpocznie się o godzinie 13:30. Koordynator programowy będzie dostępny do konsultacji w godzinach 12:00-15:00.
  • Więcej informacji: http://www.ue.katowice.pl/eventy/dzien-internacjonalizacji/program.html